ТзОВ "Коватехбуд" 

Закарпатська обл., Ужгородський район, 
с. Холмок, вул. Свободи 69А,

ПОСЛУГИ СПЕЦТЕХНІКИ - ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

 • Бульдозер Caterpillar D6T
 • Екскаватор Caterpillar
 • ТРАЛ
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Man
 • Каток
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Екскаватор Caterpillar2
 • ЧТЗ бульдозер
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • бульдозер татра catt

 

Допомога 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

ТОВ «КОВАТЕХБУД» - спецтехніка та земляні роботи в м.Ужгород та Закарпатті

ТОВ "Коватехбуд" є юридичною особою, створеною за законодавством України. Товариство здійснює торговельну, виробничу, комерційну, посередницьку діяльність, а також діяльність у сфері надання послуг.
Основним напрямком діяльності підприємства є послуги спецтехніки: послуги екскаватора гусеничного та колісного, бульдозера, послуги екскаватора-погрузчика, самоскида, трала та виконання всього комплексу земляних робіт: проведення комунікацій, прокладка кабелів під землею, вертикальне планування, благоустрій територій, корчування пнів, прокладка, ремонт доріг та майданчиків, будівництво та реконструкція гідротехнічних споруд, водогосподарських об'єктів: насипів, дамб, ставків, басейнів, усі види берегоукріплювальних робітрозчистка водойм: ставків, озер, каналів, русел річок,  будівельно-монтажні роботи, а також надання послуг з  доставки сипучих вантажів (гравію, щебеню,  каменю, піску, глини на підсипку, чорнозему, будівельного сміття тощо) у м. Ужгород та Закарпатській області.

 

Спецтехніка компанії Коватехбуд Прокладення доріг Вертикальне планування

Підприємство має досвід виконання таких земляних робіт як будівництво об’єктів водогосподарського призначення, будівництво дамб, берегоукріплюючих споруд, очистка каналів, русел річок, промислово-цивільного призначення, будівництво водопроводів, каналізації, водовідведення, а також будівництво та ремонт автошляхів, автомагістралей, лісових автодоріг, влаштування площадок, риття траншей, котлованів, копання фундаментів. Освоюємо такі види діяльності як знос, демонтаж та знищення будівель і споруд.

Наше товариство використовує у своїй діяльності одні з кращих марок у світі будівельної, екскаваторної та бульдозерної спецтехніки для земляних робіт "Caterpillar" та "Bomag", самоскиди "MAN" для перевезення без втрат піску, гравію та інших сипучих матеріалів, а також найновіші розробки будівельних матеріалів та технологій, що дозволяє відповідати, найвищим будівельним стандартам, а також задовольнити запити найвимогливіших замовників.

 

Перевезення піску, гравію, щебню, глини, будівельних матеріалів Самоскиди компанії Коватехбуд Берегоукріплення

 

Товариство «КОВАТЕХБУД» було створено 31 січня 2006 року та , зареєстровано Ужгородською районною державною адміністрацією, проте ми не обмежуємося м. Ужгород та Ужгородським районом і можемо надавати послуги спецтехніки та виконувати земляні роботи на всій території Закарпатської області та за її межами.
Підприємство виконує будівельні та земляні роботи, згідно ліцензії серії АЕ №289850 , виданої Державною архітектурно-будівельною інспекцією України від 17 березня 2014 року.

 

Будівельна ліцензія Перелік будівельних та земляних робіт Доповнення до переліку робіт компанії

 

Для виконання будівельних та земляних робіт у штаті  ТОВ «Коватехбуд» є механізатори, робітники та інженерно-технічні працівники найвищої кваліфікації. Їх висока майстерність та великий досвід роботи дозволяють будувати об’єкти IV - V категорії складності, якість робіт завжди відповідає ДСТУ, а терміни виконання робіт - календарним планам та графікам згідно потреб найвибагливішого замовника. Також у нас працює молодь, яка під керівництвом досвічених працівників освоює ази будівництва, виконання земляних, будівельно-монтажних робіт, екскаваторної, бульдозерної, самоскидної й іншої спецтехніки та постійно підвищує свій професійний, кваліфікаційний рівень та знання техніки безпеки. 

Керівником товариства є Копач Віктор Іванович - директор (тел: 0503178158).