ТзОВ "Коватехбуд" 

Закарпатська обл., Ужгородський район, 
с. Холмок, вул. Свободи 69А,

ПОСЛУГИ СПЕЦТЕХНІКИ - ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

 • Бульдозер Caterpillar D6T
 • Екскаватор Caterpillar
 • ТРАЛ
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Man
 • Каток
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Екскаватор Caterpillar2
 • ЧТЗ бульдозер
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • бульдозер татра catt

 

Допомога 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Берегоукріплювальні роботи та захист від паводків, зсувів на Закарпатті

Якщо ви живете неподалік озера або річки, то, мабуть, не з чуток знаєте про проблему розмиття берегів під час паводків, водну ерозію ґрунту та руйнування берега. А якщо ви тільки плануєте придбати прибережну ділянку або створити власну водойму, то маєте бути ознайомлені з вище наведеними наслідками. Як показує практика, без допомоги спеціалістів у таки випадках вам не обійтись. Без професійного укріплення берега ваша красива водойма та її ідеальні береги під дією води невдовзі можуть зруйнуватися та перетворитися на  безформне болото. Наша компанія надасть професійну допомогу у вирішенні цих проблем.

Берегоукріплення – це важливий процес який являє собою ряд заходів для зміцнення берегової лінії, що допоможе уникнути надмірного впливу та руйнування водою. Також величезної шкоди берегам завдають паводки. Особливо актуально це в нашому регіоні, оскільки Закарпаття належить до зливонебезбечних районів з високою потенційною загрозою виникнення катастрофічних паводків. Повені на карпатських річках повторюються 4-5 разів на рік. Зважаючи на таку ситуацію, береги річок потребують професійного укріплення. Якщо берег просідає і підмивається, то це веде до негативних наслідків, таких як обвали берегової лінії та її заростання. З послугами компанії «КОВАТЕХБУД»  ви можете бути впевнені у надійності виконаних робіт, навіть при масштабних паводках та повенях зберігати спокій за власне майно, адже з нашою допомогою вам ніщо не загрожує.

 

 

Берегоукріплення проводиться як на природніх водоймах так і на штучно створених. Це досить складна робота, але виконувати її необхідно, оскільки завжди існує ймовірність, що через декілька років ваш новостворений ставок або водойма перетвориться на заболочену калюжу. Також берегоукріплення дає вам можливість зводити споруди недалеко від річок. Наприклад на укріпленому берегу ви можете збудувати баню або альтанку, та не боятись за її цілісність.


Передові технології ефективного берегоукріплення, які надає наша фірма, засновані на застосуванні геосинтетичних матеріалів, що дозволяють практично і вигідно вирішувати найскладніші завдання. Ці будівельні матеріали не забирають багато часу та використання спеціалізованої техніки чи багаточисленної робочої сили, вони прості та зручні в монтажі.


Одним із найуживаніших матеріалів для проведення таких робіт є об’ємна георешітка – це конструкція із тонких – приблизно 1,5 мм в товщину – стрічок полімеру, які з’єднуються між собою у шаховому порядку. Для її встановлення потрібно всього декілька фахівців та ручний інструмент. На сьогоднішній день саме георешітки є оптимальним способом проведення широкого спектру робіт з ефективного берегоукріплення.

Також при укріпленні берегів широко використовуються габіони – це просторові конструкції, які є сітчастими «коробами» для каменю, яким заповнюються із середини. Їхнє використання поширене при побудові берегоукріплювальних та регуляційних споруд. При проливних дощах за їх допомогою можна уникнути потопів і зберегти прибережну територію від пошкоджень. Берегоукріплення габіонами допомагає вирішувати проблему розмиву берегової лінії, а також змінювати рельєф берега. Приміром, можна додати річковим відкосам певну форму, що додасть певний естетичний вигляд. До того ж надійність цієї конструкції з роками збільшується, оскільки течія наносить мул, каміння та органічні речовини, що з часом лише додає міцності конструкції.

Ще одна технологія для проведення берегоукріплень – сталеві шпунти – порожні труби із спеціальним наконечником. Стіна побудована із металічних шпунтів запобігає переміщенню ґрунту, зміцнює берегову лінію. Вона слугує надійним захистом від зсувів та механічних впливів. Система для укріплення берегу за допомогою шпунтів має багато переваг. Насамперед це висока екологічність, незначна вартість проведення робіт, відсутність необхідності залучення габаритної техніки, виконання робіт без загрози для ландшафтного дизайну, можливість виконання робіт у важкодоступних місцях та висока несуча здатність.

Метод зміцнення берегової лінії наші фахівці оберуть тільки після ретельного аналізу території, тож ви можете бути впевнені, що ми розробимо найбільш оптимальний проект для вас, тому методика берегоукріплення відповідатиме вашим потребам та умовам.  Ми маємо багатий досвід у проведенні берегоукріплювальних робіт навіть найвищого рівня складності та відповідну спецтехніку для виконання таких робіт, тож якщо ви мрієте про будинок або будь-яку іншу споруду на березі водойми, проте хвилюєтесь за їхню надійність та безпеку, чи якщо вас втомили постійні зсуви та паводки на вашій ділянці – не вагайтесь та звертайтесь до професіоналів своєї справи: інженерів та працівників «КОВАТЕХБУД», які допоможуть вам надовго позбутись від цих клопотів.

Довіртесь саме нам, і ми якісно та кваліфіковано зробимо свою справу, чим убережемо вас від згубних наслідків повені чи паводків. Ми допоможемо вам не тільки професійно укріпити берег, але і надамо можливість втілити ваші мрії про естетичний вигляд вашого ставка чи водойми в майбутньому. Компанія  «КОВАТЕХБУД» гарантує професійних спеціалістів та спеціалізовану техніку, якісне виконання своєї роботи та довготривалу експлуатацію берегоукріплювальних споруд.