ТзОВ "Коватехбуд" 

Закарпатська обл., Ужгородський район, 
с. Холмок, вул. Свободи 69А,

ПОСЛУГИ СПЕЦТЕХНІКИ - ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

 • Бульдозер Caterpillar D6T
 • Екскаватор Caterpillar
 • ТРАЛ
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Man
 • Каток
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Екскаватор Caterpillar2
 • ЧТЗ бульдозер
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • бульдозер татра catt

 

Допомога 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Послуги бульдозера: вертикальне планування, благоустрій територій в Закарпатті

Вертикальне планування та благоустрій території - це роботи, пов’язані зі зміною рельєфу місцевості, при яких здійснюється підсипка або видалення ґрунту для формування необхідного рельєфу. Дуже важливо, щоб земляні роботи проводились з мінімальним втручанням у природний ландшафт. Особливо актуальне вертикальне планування при наявності на території вже існуючих будівель і споруд, так як на цих ділянках земляні роботи пов’язані з певними складнощами і вимагають грамотного підходу.

 

Вертикальне планування територій припускає вирівнювання існуючого рельєфу до потрібної горизонтальній поверхні при підготовці будівельного майданчика до забудови. Як правило, складно знайти ділянку з природним горизонтальним рельєфом і тому виконання вертикального планування та послуги бульдозера при будівництві практично неминучі. Це досить трудомісткий процес, що вимагає залучення надійної та високопродуктивної техніки, а також досвіду і кваліфікації операторів та робітників.

 

Одне із завдань вертикального планування – відведення осадових і талих вод з використовуваних територій. При цьому вирішальне значення має вертикальний профіль ділянки, що направляє стік в зливову каналізацію. Грамотні рішення стоку води безпосередньо залежать від точності виконання проектних приписів. З мінімальними допустимими відхиленнями таку роботу можуть виконати тільки досвідчені оператори з використанням сучасної бульдозерної спецтехніки.

 

 

У Закарпатській області знайти ідеальну земельну ділянку майже неможливо, тому потрібно докласти багато зусиль і коштів щоб довести її до бажаного стану. Сучасні технології, найкраща спецтехніка та професіоналізм фахівця з вертикального планування можуть зробити для вас бажану картинку. Отже, вертикальне планування – це виправлення та удосконалення рельєфу з метою створення найкращих умов для експлуатації земельної ділянки. Будь-яке будівництво починається з вирівнювання земельної ділянки, вибору розміщення на ній будівель та найбільш раціонального використання площі земельної ділянки, спорудження терас, організації стоку дощових вод, збереження цінних рослин на ділянці, риття котлованів під фундамент, паркан, басейни. Неправильне вертикальне планування призводить до заболочення деяких частин земельної ділянки через брак водовідведення, затінення ділянки будівлями та рослинами внаслідок неправильного ухилу земельної ділянки чи невдалого розміщення на ній рослин, тим самим погіршючи благоустрій ділянки.  

 

Об'єм робіт з вертикального планування напряму залежить від особливостей рельєфу і, зазвичай, становить 2-3% від вартості будівництва, незалежно від розміру об'єкту, чи то буде великий промисловий об’єкт, чи невелика земельна ділянка для приватного будинку. Першим етапом вертикального плану­вання є розробка власне схеми з урахуванням всіх тонкощів рельєфу, яка зазвичай робить­ся на основі геодезичної зйомки. Як бачимо для грамотного вертикального планування потрібні певні інженерні навики, тож таку справу краще довірити досвідченому професіоналу. Для технічної частини вертикального планування, а саме зрізу шарів ґрунту, а де це потрібно і підсипання, потрібна спеціальна техніка, в першу чергу бульдозери.

 

За допомогою вертикального планування можна вирішити такі проблеми:

 – Куди подіти ґрунт після риття котловану?

 – Як уникнути заболочення низинної частини ділянки?

 – Що робити з небажаними потоками води там, де вона зовсім не планувалася?

 

Від форми рельєфу залежить об'єм, а відповідно і вартість робіт. Найкращою в такому плані вважається горизонтальна площадка, адже її можна зорієнтувати в будь-якому напрямку, та й вона не диктує місце для будівель та зелених рослин. Така ділянка у плані вертикального планування передбачає лише роботи з відведення стокових та талих вод від будинку, щоб вони не розмивали фундамент, а також прокладення доріжок, щоб вони об'єднували всі об'єкти в єдиний комплекс та покращували вигляд ділянки в цілому. Ще один плюс такої ділянки - невелика вартість робіт, оскільки така земельна ділянка  потребує невеликих затрат на вертикальне планування.

 

Проте ідеально рівна земельна ділянка радше виняток, аніж правило. Зазвичай, вона має певний ухил. Найкращим вважається ухил на схід чи південь. На такій ділянці чудово будуть рости зелені насадження. Тут можна розмістити сад чи ягідник. На такій території  найкраще будувати будинок вверху схилу, ближче до східного периметру. Вертикальне планування тут майже таке, як і на горизонтальній ділянці.

 

Найбільш трудомісткою, у плані вертикального планування, вважається ділянка з схилами на північ та з крутими схилами. На такій території погано ростуть рослини, адже вони затіняють один одного, а на крутих схилах, внаслідок дощів, утворюються стрімкі потоки, які розмивають родючі шари ґрунту, що знову ж таки не сприяє буйній рослинності. Часто власники таких ділянок не можуть втілити в життя власні задумки з оформлення ландшафту. Тут конче необхідна допомога фахівця з вертикального планування, який допоможе вам домогтися найкращого результату, а також зекономити кошти, розрахувавши наперед об'єми ґрунту, який потрібно перемістити на території. Найкращим варіантом для таких ділянок є створення площадок-терас. Вони формуються з додаткового ґрунту (це може бути і земля з котловану будинку) та укріплюються кладками з природних матеріалів (дерево, камінь) з розчином бетону. По периметру терас, як правило, прокладаються водовідвідні канави, щоб уникнути розмивання ґрунту підземними та талими водами.

 

Грамотно проведене вертикальне планування підготує площадку для подальшого благоустрою території ділянки. Під благоустроєм території розуміємо проведення комплексу робіт з облаштування території, щоб покращити її санітарний, екологічний та естетичний стан. Ідеальним вважається проведення робіт з благоустрою території паралельно зі зведенням будинку, але в нашій компанії можна замовити і благоустрій лише частини ділянки, якщо там вже є будинок чи якісь багаторічні дерева. Крім того, планую­чи облаштування території, варто передбачити декілька варіантів, щоб у подальшому вберегти себе від неприємних несподіванок з реконструкцією вже побудованих споруд чи зведенням нових.

 

Роботи з благоустрою території досить трудомісткі, тому наші спеціалісти допоможуть Вам продумати та організувати послідовність робіт, окреслити строки їх виконання, щоб уникнути повторення однакових операцій, а відтак і зайвих фінансових затрат. Так, проводячи прокладку комунікацій, систем поливу та дренажу, що є першими етапами благоустрою, в першу чергу прокладаються ті комунікації, які залягають на більшій глибині.

 

Найбільш складним і об'ємним компонентом благоустрою вважається зведення будинку та інших менших архітектурних форм, будь то альтанка, чи фонтан. Головне, щоб вони гармонійно поєднувалися між собою та з навколишньою природою. Як об'єднати всі ці елементи, так і розділити ділянку на різні зони допоможе система доріжок, які можна виконати з різних матеріалів, залежно від ландшафту. Так, на ділянці з рівною поверхнею краще використати для цього тротуарну плитку, яка буває різних кольорів та форм, а для більш похилих рельєфів краще підійде природній камінь. Вздовж доріжок найчастіше прокладається дренажна система, яка виводиться до краю ділянки в загальну каналізацій­ну систему, або до спеціального колодязя. Не останню роль грає і грамотно продумане вуличне освітлення території, яке може бути не тільки функціональним, але й виконувати естетичні функції. Так, правильна підсвітка фонтану допоможе створити не лише романтичний настрій, а й додати розкоші вашому двору.

 

Ми раді кожному клієнтові, наші ціни та якість послуг бульдозера Вас приємно здивують, тому, не вагаючись, телефонуйте та замовляйте вертикальне планування в нас.

 

Після створення штучних водойм, які нададуть відчуття природної краси, починається завершальний етап благоустрою території – озеленення. Правильно підібрані зелені насадження перетворять вашу ділянку в казку. Якщо ділянка дуже мала і місця для зелені майже немає, то озеленити можна навіть дах будинку - такого точно ще немає у ваших сусідів.

 

Приймаючи рішення про благоустрій власної ділянки, пам'ятайте, що ваше бажання та наш професіоналізм можуть перетворити вашу ділянку в неповторний шматочок раю.