ТзОВ "Коватехбуд" 

Закарпатська обл., Ужгородський район, 
с. Холмок, вул. Свободи 69А,

ПОСЛУГИ СПЕЦТЕХНІКИ - ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

 • Бульдозер Caterpillar D6T
 • Екскаватор Caterpillar
 • ТРАЛ
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Man
 • Каток
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Екскаватор Caterpillar2
 • ЧТЗ бульдозер
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • бульдозер татра catt

 

Допомога 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Будівельно-монтажні роботи в м. Ужгород

Сукупність усіх робіт, що виконуються при зведенні, ремонті або реконструкції будь-якої будівлі чи споруди безпосередньо на місці побудови, називаються будівельно-монтажними роботами. В залежності від того, який тип робіт переважає, ці послуги прийнято називати будівельними чи монтажними, проте, незалежно від назви, це цілий комплекс складних та трудомістких послуг.

 

Будівельні роботи це великий об’єм різноманітних маніпуляцій, що виконуються безпосередньо при зведенні споруди, тож їх прийнято поділяти ще на кілька підкласів: загальнобудівельні, спеціальні, транспортні та розвантажувально-навантажувальні.

 

 

Загальнобудівельними роботами вважаються усі ті, що пов’язані безпосередньо із зведенням споруд та будівельних конструкцій різних типів, розмірів та призначень. Їх також прийнято розподіляти ще на кілька видів, а саме на земляні, кам’яні, бетонні та залізобетонні, оздоблювальні, покрівельні, тощо. До загальнобудівельнх робіт входить неймовірно широкий спектр послуг. Без них просто не може обійтись жодне будівництво, то ж що б ви не планували спорудити – житловий будинок, торговий або офісний центр, спортивну чи промислову споруду, і так далі – саме загальнобудівельні роботи будуть ключовим етапом всіх цих проектів, і від їх якості та компетентності компанії-виконавця залежатиме доля майбутньої споруди, її міцність, надійність та безпека експлуатації. Якщо вдатись в деталі, то плануючи загальнобудівельні роботи ви зможете стикнутись із наступними спектрами послуг:

 

-         земляні роботи, до яких прийнято відносити усі роботи пов’язані із ґрунтом: від риття ям та котлованів для фундаментів, траншей для проведення всіх можливих комунікацій – водо-, газо- та електропостачання, телефонного зв’язку, Інтернету, опалення, тощо – чи встановлення окремих опор під землею, планування майданчиків, створення насипів, ущільнення чи розпушування ґрунту, і аж до його транспортування та утилізації. Всі ці послуги є складовими одного важливого етапу робіт, який в прямому і переносному сенсі закладає фундамент вашого проекту;

 

-         пальові роботи, сюди входять усі процеси та маніпуляції, які пов’язані із забиванням або зануренням паль під землю, влаштування пальових фундаментів;

 

-         кам’яні роботи - це цикл робіт, який складається із спорудження різноманітних конструкцій, наприклад стін, стовпів чи простінків, із каменю, цегли, штучних блоків, бутової або бутобетонної кладки та інших подібних матеріалів;

 

-         бетонні та залізобетонні роботи розпочинаються із приготування і транспортування бетонних сумішей та їх укладання аж до створення необхідних для його затвердіння умов, установки арматурних каркасів, тощо.

 

Також до загальнобудівельних робіт відносяться послуги із покрівлі будівель та опоряджувальні роботи, тобто оштукатурювання, фарбування, облицювання тощо.

 

Саме цей спектр послуг є основою будь-якого будівництва, а кваліфікований підхід до їх виконання, використання найсучаснішої техніки та новітніх технологій у сучасних будівельних роботах є обов’язковим, адже найменший прорахунок у цьому процесі може призвести до незручностей у використанні, або і взагалі до неможливості експлуатації готової споруди чи проекту. Тому «КОВАТЕХБУД» завжди відповідає за якість своєї роботи, а також турбується про високий рівень професіоналізму свого персоналу, справність техніки та її відповідність до сучасних норм і стандартів.

 

Спеціальні будівельні роботи включають в себе ті, що, як правило, пов’язані із особливими матеріалами та способами виробництва. Сюди відносять гідро- та теплоізоляційні, санітарно-технічні роботи, нанесення антикорозійних покриттів, прокладання мереж комунікацій, обмурування та встановлення технологічних апаратів і агрегатів, та інші. Високий досвід фахівців нашої компанії дозволяє нам братись за втілення навіть найскладніших та найсміливіших задумів, тож і в цьому випадку ви можете звертатись до нашої компанії, яка кваліфіковано підійде до виконання будь-якого роду будівельних робіт.

 

Транспортні та навантажувально-ровантажувальні роботи включають в себе доставку матеріалів, конструкцій, інвентарю і деталей на місце робіт чи будівництва. Ці послуги також можуть бути надані нашою компанією, адже у нашому механізованому парку є вся необхідна для цього спецтехніка, така як самоскиди, трали, бульдозери, екскаватори, екскаватори-навантажувачі, тощо, тож «КОВАТЕХБУД» може надати вам не лише власне будівельні послуги, а й доставити обладнання і матеріали будь-куди, навіть до важкодоступних місць будівництва, завдяки високій прохідності та вантажопідйомності нашої техніки.

 

Усі послуги, які, здебільшого, пов’язані із установкою уже готових деталей, відносять до монтажних робіт. Сюди входять такі процедури як, наприклад, монтаж залізобетонних, сталевих, дерев’яних та інших конструкцій, проведення силової чи освітлювальної електромережі, облаштування ліфтів, вентиляції, систем обігріву чи автоматизації тощо.

 

Монтажні роботи будуть просто необхідними для вас, якщо ви вирішили збудувати будинок, офіс, промислову чи будь-яку іншу споруду. До того ж, вони можуть включати в себе не лише власне монтаж та закріплення конструкцій із металу, бетону, залізобетону, дерева та інших матеріалів, а і доставку цих конструкцій на робоче місце та вивірку точності їхнього встановлення.

 

Навіть якщо у вас уже є готова споруда, то ви все одно можете зіткнутись із необхідністю проведення таких робіт: для монтажу металоконструкцій, технологічного устаткування, трубопроводів, інженерних мереж, тощо. Якщо ж мова йде про великі промислові об’єкти, це питання стане і взагалі особливо нагальним, адже ви часто стикатиметесь з необхідністю проведення тих чи інших монтажних робіт для установки нового обладнання.

 

Проте не обійтись без монтажних робіт і при менш масштабних задумах, адже  щоб провести до будівлі – будь це житлова, офісна чи промислова споруда – будь-які нові комунікації, наприклад, водопостачання, каналізація, опалення або навіть телефонні мережі та Інтернет, чи встановити сучасні «зручності» такі як ліфт, вентиляцію, опалення, систему кондиціонування, або будь-які інші.

 

Фахівці компанії «КОВАТЕХБУД» готові не лише виконати власне будівельно-монтажні роботи, а і надати вам максимально надійний, оптимізований під ваш задум та, що головне, економічно обґрунтований проект, який стане найкращим рішенням саме для вас. Також ми можемо доставити техніку, інвентар чи матеріали на місце проведення робіт, утилізувати відходи і навіть продати вам необхідні матеріали (пісок, гравій, щебінь, камінь), тож завдяки співпраці з нашим підприємством ви отримаєте цілий комплекс послуг, а необхідність шукати підрядників для кожного окремого виду робіт зменшиться до мінімуму.

 

Більш того, усі послуги, які вимагають максимальної кваліфікації інженерів, операторів та працівників, а також послуги різного роду спецтехніки будуть якісно та вчасно виконані компанією «КОВАТЕХБУД», адже у нас є все необхідне, до того ж, багатий досвід роботи дозволяє нам бути одними з кращих на ринку будівельно-монтажних робіт Ужгорода та Закарпатської області в цілому.