ТзОВ "Коватехбуд" 

Закарпатська обл., Ужгородський район, 
с. Холмок, вул. Свободи 69А,

ПОСЛУГИ СПЕЦТЕХНІКИ - ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

  • Бульдозер Caterpillar D6T
  • Екскаватор  Caterpillar
  • ТРАЛ
  • Бульдозер Caterpillar D6T2
  • Man
  • Каток
  • Бульдозер Caterpillar D6T2
  • Екскаватор  Caterpillar2
  • ЧТЗ бульдозер
  • Бульдозер Caterpillar D6T2
  • бульдозер татра catt

 

Допомога 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Будівництво систем каналізації, водопостачання та інших підземних комунікацій

Життя у власному будинку може бути набагато комфортнішим та приємнішим, аніж у квартирі, адже у вас з’являється більше особистого простору, немає сусідів «за стіною», з’являється власне подвір’я. Проте повний комфорт можливий лише за умови, що до будинку проведені усі необхідні комунікації. До того ж ця потреба виникає у випадку зведення будь-якої новобудови: будь це власний або багатоквартирний будинок, торговий, офісний або розважальний центр, чи промисловий об’єкт – наявність інфраструктури в сучасних умовах є просто обов’язковою. Ми пропонуємо повний перелік робіт з прокладення підземних комунікацій. Маємо великий досвід прокладення каналізації та водогонів, септиків та кабелів за допомогою  власної спецтехніки.

 

 

Як при будівництві споруди «з нуля», так і при покупці уже готового об’єкту, може виникнути актуальне питання щодо проведення комунікаційних мереж, адже вони є невід’ємною частиною сучасного житла та робочого простору. Життя у приватному будинку може бути таким само комфортним як у квартирі при умові, що до будинку підведені всі комунікації: газ, вода, каналізація і навіть телефон, інтернет та електрика можуть бути прокладеними під землею.

По-перше, проведення мереж під землею збільшує надійність комунікацій, а, по-друге, таким чином ви збережете корисну площу ділянки та її естетичний вигляд за рахунок відсутності стовпів та опор. Більше того, правильне планування робіт з прокладення комунікацій дозволяє не тільки надійно збудувати інфраструктуру, але й зекономити, оскільки прокладка надземним способом не є настільки естетичною та ергономічною, піддається набагато більшій корозії та потребує більшої уваги у щоденному використанні.

Здавалось би, водопровід і каналізація створені для двох абсолютно різних цілей: перший постачає будинок чистою водою, друга відводить забруднені стоки та води. Проте варто розуміти, що це дві тісно пов’язані системи, адже одне без іншого просто не можливо, тому проектування та проведення водопроводу зазвичай здійснюють одночасно із обладнанням каналізації. Тож до прокладення інженерних мереж варто підходити комплексно та відповідально. Хоч теоретично можливо це зробити і самому, цю справу варто довірити спеціалістам, адже якісна робота з їх прокладання допоможе уникнути багатьох проблем та навіть аварій у майбутньому, а це позбавить вас багатьох клопотів та значно облегшить ваше життя чи роботу, збереже час, гроші та сили, до того ж ці роботи можуть бути різними за складністю, тож виконати їх самостійно ви не завжди зможете, особливо, якщо досвіду в цьому у вас немає, адже встановлення інженерних мереж – проект складний, який вимагає аналізу властивостей ділянки та вод, перевірку їх на відповідність санітарним нормам, правильне облаштування трубопроводів, тощо.

Існують два варіанти обладнання водопровідних та каналізаційних мереж: централізований та автономний.

Звичайно, дуже зручно, якщо є можливість підключення будинку до централізованих мереж водопостачання та відведення стічних вод, адже в цьому випадку достатньо провести лише грамотну «врізку» до центральних трубопроводів, що значно облегшує процес та зменшує об’єм робіт. Проте і для цього потрібно чимало зробити: підібрати підходящий за розміром, матеріалами та властивостями тип труб, встановити їх таким чином, щоб води безперешкодно подавались до будівлі та відводились від неї, вирахувати оптимальний варіант прокладання мереж, щоб уникнути замерзання, закупорювання чи пошкодження труб, тощо. Тож, хоч все і здається простим на перший погляд, не так це і легко.

Перш за все важливу роль грають самі труби, адже існує безліч різновидів: пластикові, металопластикові, металеві, поліетиленові, тощо, до того ж всі вони відрізняються за температурними характеристиками, можливістю витримувати певний тиск, способом з’єднання, і так далі. Більше того, всі мережі мають бути прокладені як мінімум на півметра нижче точки промерзання ґрунту, під певними кутами та ухилами, тож багато нюансів мусить бути враховано. Саме тому в цій справі краще довіритись професіоналам, які кваліфіковано і якісно розроблять проект та втілять його у життя. Якщо ж ви вважаєте, що якщо самі візьметесь за ці роботи, то зможете значно зекономити, вам варто врахувати, що навіть найменша похибка може призвести як до невеликих пошкоджень так і до серйозних аварій, тому на подальших ремонтних роботах вам прийдеться потратитись не менше, а можливо і значно більше.

Другий варіант більш трудомісткий та вимагає значніших витрат сил і коштів, але просто незамінний, якщо немає можливості підключитись до централізованих магістралей, чи, можливо, ви просто хочете, щоб ваш дім був абсолютно самодостатнім у плані комунікацій та незалежним від будь-яких чинників та мереж – автономні водопровід та каналізація. Тут також потрібно розпочинати із розробки грамотного проекту та плану, пошуку джерела для водопостачання та місця для обладнання очисних споруд, отримання дозволів від відповідних інстанцій – міської влади, санітарно-епідеміологічних служб, тощо.

Якщо ж ви таки не можете обійтись без цього, чи наважились на обладнання автономних мереж, хоча і маєте можливість під'єднання до центральних, в такому випадку розпочати процес потрібно із пошуку на вашій ділянці джерела, яке б найкраще підійшло для постачання будинку водою, встановлення насосів та водопровідних мереж. В цьому випадку, крім вищенаведених нюансів, потрібно врахувати ще кілька додаткових факторів. Перший з них це те, чи підходить вода для вживання та використання. Наступний аспект – для яких цілей слугує будинок або споруда: чи використовується сезонно, чи постійно, адже в кожному з цих випадків є свої оптимальні варіанти налагодження водопостачання. Наприклад, при сезонному використанні можна організувати забір води з колодязя за допомогою насосу, який закачуватиме воду у внутрішню мережу будинку, а якщо ж для постійного проживання чи роботи – краще обладнати свердловину, яка добре підходить для постійного використання, але не надто придатна для сезонного, оскільки має властивість замулюватися протягом року.

Щодо автономних систем водовідведення, тут також існує багато варіантів спорудження власної каналізації: від звичайних вигрібних ям, до септиків та систем біологічного очищення. Звичайно вигрібні ями – найлегший спосіб обладнати водовідведення для будинку, проте вони зовсім не підходять для постійного і тривалого використання, до того ж є не найбезпечнішим для вас і для середовища та естетично неприємним шляхом утилізації стоків, в цьому випадку кращим варіантом буде встановлення ємності-накопичувача. Два ж інші способи набагато краще підходять для постійного використання і мають свій ряд переваг. Наприклад, системи біологічного очищення компактні та працюють без шуму, даючи при цьому найвищий рівень очистки вод, проте їхнім недоліком є, перш за все, висока вартість, а, по-друге, залежність цих систем від стабільного постачання струму. Септики ж не залежать від живлення та відчутно поступаються першим у ціні, проте теж мають ряд недоліків, найбільший з яких це те, що для них потрібно споруджувати поля очистки, а це потребує певних властивостей ґрунту. До того вони мають бути розміщені таким чином, щоб до них, у разі потреби, спокійно могла під’їхати асенізаторська машина, проте вони досить прості та надійні в експлуатації та обслуговуванні.

До того ж при спорудженні автономних мереж водопостачання та водовідведення мають бути враховані багато норм та нюансів, адже важливу роль в цьому випадку грає все: від властивостей води та ґрунтів до нахилу та способу встановлення труб, місця розташування водозаборів та водозборів, їхня відстань одне від одного, тощо.

Тож прокладання електричних, газових та телефонних мереж, проведення водогону та обладнання каналізації – процес важливий та потрібний, але водночас трудомісткий та відповідальний, який вимагає знань та досвіду, кваліфікованих «робочих рук» та послуг спеціалізованої техніки. Саме тому, якщо ви ще не обладнали свій дім чи будівлю цими зручностями, ні хвилини не вагайтесь та звертайтесь до фахівців «КОВАТЕХБУД», які якісно і професійно підійдуть до роботи та зроблять все: розпочинаючи якісним проектом і закінчуючи готовою інфраструктурою, що значно облегшить життя вам та вашій родині, роботу ваших працівників чи функціонування вашої будівлі, додасть комфорту та зручності до умов проживання або роботи. До того ж усі роботи «КОВАТЕХБУД» виконає за цілком демократичними цінами, тож покладіться на нас та насолоджуйтесь комфортом, який отримаєте в результаті.