ТзОВ "Коватехбуд" 

Закарпатська обл., Ужгородський район, 
с. Холмок, вул. Свободи 69А,

ПОСЛУГИ СПЕЦТЕХНІКИ - ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

 • Бульдозер Caterpillar D6T
 • Екскаватор Caterpillar
 • ТРАЛ
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Man
 • Каток
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Екскаватор Caterpillar2
 • ЧТЗ бульдозер
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • бульдозер татра catt

 

Допомога 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Знесення будинків: демонтаж бетонних та залізобетонних будівель та споруд в Закарпатті

Часто трапляється так, що переїхавши жити або працювати в нову будівлю, чи купивши ділянку, на якій розташовано ті чи інші будівлі, ви з часом зіткнетесь із незручностями, які вам спричиняють  існуючі споруди або їх частини, тож виникає потреба провести роботи із їхнього демонтажу. Варто врахувати, що кожна споруда, відповідно до її призначення – житлова, торгова, промислова, тощо – має свої особливості, тож перед її знесенням потрібно врахувати безліч нюансів та конструктивних особливостей споруди, ретельно підготуватись до її демонтажу. До того ж, якщо вам потрібно позбутись не цілої будівлі, а лише певної частини, то це ще більше ускладнить процес, оскільки всі роботи мають бути проведені таким чином, щоб не нашкодити тій частині споруди, яку потрібно залишити.

 

 

На теренах Закарпаття, як і цілої України та пострадянського простору, дуже поширеними будівельними матеріалами були, та і досі залишаються, бетон і залізобетон, адже при невисокій ціні він дає багато переваг: можливість формування конструкцій будь-яких форм та розмірів, стійкість до вогню, хімічних та біологічних чинників, таких як корозія, гниття, старіння, тощо, але його мінусом є велика вага при порівняно невеликій міцності.

 

Проте бетон та залізобетон є дуже поширеними будівельними матеріалами, які застосовувались при спорудженні тисяч будівель, тож у наші дні його можна зустріти ледь не повсюди: вони були і досі є поширеними при будівництві як житлових та торгових споруд, так і при зведенні промислових будівель, фундаментів під різноманітні агрегати, формуванні колон, тощо. Тож не дивно, що у наші дні при необхідності реконструкції або знесення будь якої споруди часто можна зіткнутись із потребою демонтажу бетонних чи залізобетонних будівель та конструкцій. Адже не залежно від того, чи ви задумали перепланування споруди або ділянки, чи, можливо, хочете знести стару сіру будівлю, яка погіршує естетичний вигляд на вашій території, або вам заважають фундаменти, опори, чи будь-які інші конструкції, що залишились наділянці після зруйнування тої чи іншої споруди або в результаті її будівництва – ви обов’язково зіткнетесь із потребою демонтажу бетонних і залізобетонних конструкцій та будівель.

 

Варто розуміти, що демонтаж і знесення бетонних та залізобетонних будівель чи споруд – процес трудомісткий, важкий та відповідальний. Він вимагає багатого досвіду компанії, що виконує ці роботи, а також наявності у неї сучасного механізованого парку, який дозволить надати послуги із демонтажу будь-якої складності. До того ж не достатньо лише зруйнувати будівлю, адже для цього потрібно провести глибокий аналіз і розробити якісний проект із демонтажу до його безпосереднього проведення та утилізувати будівельне сміття після виконання робіт.

 

Не обов’язково бути фахівцем у галузі будівництва, щоб розуміти, що знесення споруд із бетону або залізобетону є досить небезпечним технологічним процесом, тож довірити його варто лише справжнім професіоналам своєї справи, якими і є фахівці компанії «КОВАТЕХБУД». Більш того, усі проекти повинні відповідати державним будівельним нормам, проводитись із врахуванням усіх правил та техніки безпеки, тому в жодному разі не варто довірятись «аматорам» при проведенні такого роду робіт.

 

Не залежно від того, чи вам потрібно повністю знести дачний чи житловий будинок, бетонну чи залізобетонну конструкцію, промисловий комплекс, аварійну споруду, фундаменти незбудованих будівель або опори промислових споруд, в будь-якому разі всі демонтажні роботи мають виконуватися виключно професіоналами.

 

При демонтажі конструкцій з бетону і залізобетону використовується техніка різних розмірів та призначення: від ручних інструментів і аж до екскаваторів із навісним обладнанням, бульдозерів і самоскидів для вивезення будівельного сміття за межі ділянки. Все це вам може запропонувати наша компанія. Потрібно мати на увазі, що проведення демонтажних робіт своїми руками – процес трудомісткий, енергозатратний, довгий і небезпечний, звісно є безліч будівельних компаній, що готові запропонувати цю послугу, проте не кожній можна довірити його проведення.

У своїй роботі фахівці «КОВАТЕХБУД» використовують сучасну високопродуктивну спецтехніку, наш механізований парк нараховує десятки одиниць машин та устаткування, яке дозволяє нам виконувати демонтаж бетонних і залізобетонних конструкцій будь-яких масштабів та розмірів, і проводити його в різноманітних умовах, при цьому всі роботи ми виконуємо із мінімальним шумовим забрудненням та у найкоротші терміни. Завдяки цьому компанії «КОВАТЕХБУД» можна довірити демонтаж споруд навіть в міських умовах, де важливо проводити усі роботи швидко, якісно та з якомога меншим негативним впливом на середовище, або і взагалі не шкодячи навколишнім спорудам та не завдаючи дискомфорту жителям.

 

Наші професіонали готові надати вам широкий спектр послуг у процесі знесення будь-яких конструкцій. Ми розробимо якісний проект із демонтажу будівлі чи споруди, надамо необхідні консультації та допоможемо в отриманні всієї потрібної дозвільної документації, кваліфіковано та швидко проведемо процес демонтажу будівлі, вивеземо та утилізуємо все будівельне сміття, адже при проведенні такого роду робіт його з’являється чимало. У своїй роботі ми використовуємо найпрогресивніші методи, всі процеси виконуються професіоналами із великим багажем знань та багатим досвідом, а для проведення демонтажу вони використовують усі технічні потужності нашого підприємства.

 

До того ж, компанія «КОВАТЕХБУД» готова доставити усю необхідну техніку – від обладнання до важких машин, екскаваторів та бульдозерів – на місце проведення демонтажних робіт за допомогою власних транспортних засобів: вантажівок, трала, тощо.

 

Отож, якщо перед вами постала проблема пов’язана із знесенням бетонної або залізобетонної будівлі, споруди чи конструкції – довірте цю справу професіоналам та зверніться до фахівців компанії «КОВАТЕХБУД».