ТзОВ "Коватехбуд" 

Закарпатська обл., Ужгородський район, 
с. Холмок, вул. Свободи 69А,

ПОСЛУГИ СПЕЦТЕХНІКИ - ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

 • Бульдозер Caterpillar D6T
 • Екскаватор Caterpillar
 • ТРАЛ
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Man
 • Каток
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Екскаватор Caterpillar2
 • ЧТЗ бульдозер
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • бульдозер татра catt

 

Допомога 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Перевезення великогабаритних, негабаритних вантажів та спецтехніки (до 60 т.)

Перевезеннянизько рамним тралом NOOTEBUM будівельної спецтехніки (бульдозери, екскаватори, трактори, катки, асфальтоукладальники), виробничого обладнання, довгомірних вантажів, автомобілів, устаткування, мобільних будівель. Низька платформа трала дозволяє долати навіть такі складні перешкоди, як тунелі, мости, не пошкоджувати лінії електропередач. Повна схоронність вантажів та оперативність доставки до місця призначення.

 

Максимальна вантажопідйомність: 60 т. 

 


 

У процесі своєї діяльності компанії різного роду - як і великі будівельні  концерни,  так і  невеликі приватні фірми, а також  окремі підприємці, під час будівельних чи сільськогосподарських  робіт,  часто стикаються з  необхідністю перевезення великогабаритних, негабаритних вантажів та окремих видів спецтехніки.

 

Кожному зрозуміло, що переміщення подібного виду вантажів носить особливий характер, так як, перевезення  комбайнів, екскаваторів, бульдозерів, підйомних кранів чи  асфальтоукладальників, – це трудомісткий процес, який вимагає неабиякої кваліфікації, досвіду і особливого підходу  до  здійснення  такої непростої роботи. Враховуючи це,  необхідно зазначити, що усвідомлюючи всі ризики, не  кожна компанія, яка спеціалізується на вантажних перевезеннях, включає в спектр своїх послуг перевезення  великогабаритних вантажів. 

 

ТОВ «Коватехбуд»,  маючи достатній досвід  в сфері  негабаритних вантажних перевезень та хорошу  репутацію на ринку  Закарпатської області,  з повною   відповідальністю та  впевненістю у відмінному результаті бере на себе увесь спектр робіт з доставки  великогабаритної техніки до  конкретного   пункту призначення.

 

Наша компанія  здійснює перевезення великогабаритних вантажів та спецтехніки вагою до 60 т. низькорамним тралом NOOTEBUM.

 

Ми маємо досвід у   перевезенні найрізноманітніших видів негабаритної та великовагової спецтехніки. Це – автомобілі, культиватори, тягачі тощо.

 

Сама оренда трала, включає в себе цілий спектр додаткових послуг: навантаження і вивантаження,  переміщення негабаритних та великовагових вантажів, оформлення спеціальних дозволів тощо. Весь спектр цих послуг надається висококваліфікованими фахівцями нашої компанії.

 

Трал являє собою вантажний транспорт - тягач, до якого замість кузова приєднується платформа з низьким розташуванням рами.  Послуги трала з низькою підвіскою, граничною масою перевезення вантажу до 60 тонн, зазвичай, замовляють для транспортування  автомобілів, бульдозерів, тракторів та іншої спецтехніки. Такі трали мають в своїй комплектації пневматичну підвіску, у них більше п'яти осей. Згідно з правилами безпеки, перевезення спецтехніки тралом з граничною масою перевезеного вантажу менше 30 тонн заборонено. На таких тралах можна перевозити тільки великогабаритні вантажі.

 

Через відсутність бортів, при транспортуванні негабаритного та великовагового вантажу, його ретельно фіксують спеціальними пристосуваннями - лебідками, розширниками, гачками. За кріплення вантажу на тралі відповідають фахівці з безпеки дорожнього перевезення. Недопустимим є те,  щоб вантаж виходив за габарити самої платформи або був погано закріплений – це може представляти загрозу для учасників дорожнього руху у момент транспортування, тому процес  чітко контролюється  та коригується фахівцями  нашої компанії.

 

Коли клієнт замовляє трал, наші працівники виїжджають на місце призначення, щоб оглянути вантаж та виміряти його габарити. Перед навантаженням, фахівцями з безпеки складається план  розміщення і кріплення,  далі визначається маршрут доставки до місця призначення.

 

Дуже часто  виникає необхідність  у наданні такої послуги як  транспортування  спецтехніки, самостійне  переміщення якої  заборонено по  міським автомобільним дорогам правилами дорожнього руху, як наприклад, гусеничних та колісних тягачів.

 

У весняний та осінній періоди, під час посівної чи збирання врожаю, місцеві  фермери та підприємці, діяльність яких пов’язана з сільськогосподарськими роботами, активно  користуються послугою перевезення сільськогосподарської спецтехніки: комбайнів, тракторів тощо.

 

Це абсолютно   доцільно, оскільки комбайни та екскаватори, зважаючи на їхню велику потужність, рухаються дуже повільно і тільки на невеликі  відстані, окрім того, під час  переміщення  механізми швидко зношуються і можуть достроково вийти з ладу. Досвідчені підприємці, розуміють економічну вигідність таких перевезень, так як це в повній  мірі  виправдовує  витрати, пов’язані  з транспортуванням подібних вантажів за допомогою спецтехніки.

 

Слід пам’ятати, що перевезення нестандартних та негабаритних вантажів є одним з найбільш складних видів автоперевезень, враховуючи їхні величезні габарити  та вагу, тому до  здійснення такого виду перевезень слід підходити вкрай   відповідально.

 

Наша компанія має великий досвід у сфері негабаритних вантажоперевезень - нам можна довірити будь-який вантаж. Ми гарантуємо його стовідсоткову вчасну доставку.

 

Цінова політика ТОВ «Коватехбуд» досить гнучка, для постійних клієнтів у нас завжди є знижки. Маючи великий досвід і добру репутацію на ринку, ми готові до замовлень будь-якої складності виконання  і завжди раді бачити нових клієнтів.