ТзОВ "Коватехбуд" 

Закарпатська обл., Ужгородський район, 
с. Холмок, вул. Свободи 69А,

ПОСЛУГИ СПЕЦТЕХНІКИ - ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

 • Бульдозер Caterpillar D6T
 • Екскаватор Caterpillar
 • ТРАЛ
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Man
 • Каток
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Екскаватор Caterpillar2
 • ЧТЗ бульдозер
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • бульдозер татра catt

 

Допомога 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Послуги самоскида: доставка та вивезення сипучих вантажів (гравію, щебеню, каменю, піску, глини на підсипку, чорнозему, будівельного сміття) в Ужгороді

ТзОВ “Коватехбуд” здійснює послуги самоскида, перевезення сипучих вантажів власним транспортом, що періодично проходить технічний огляд і завжди перебуває в технічно справному стані, для виконання усіх поставлених на нього задач, таких як: перевезення будівельних матеріалів (перевезення щебеню, перевезення піску, перевезення глини, перевезення вапна, перевезення землі, перевезення асфальту, вивіз будівельного сміття), та інших сипучих вантажів (перевезення зерна, перевезення пшениці, перевезення кукурудзи,  перевезення вугілля, перевезення бітуму, тощо). Для оптимального виконання замовлення на перевезення в наявності є самоскиди різної вантажопідйомності.

Самоскиди обладнані автоматичними заводськими шторками, що не дозволять розсипання вантажу під час перевезення, тому доставка піску, доставка щебеню та інших сипучих матеріалів проводиться в повному обсязі та без жодних втрат. Уся наша техніка має достатній запас міцності і високу прохідність щоб працювати в складних погодних умовах (дощ, сніг, тощо), тому доставка сипучих вантажів здійснюється з заїздом на будівельні майданчики, кар’єри, поля та інші об’єкти з обмеженим доступом.

Наявність у нашому автопарку різних по вантажопідйомності самоскидів дозволяє перевозити всі види сипучих вантажів.

 

Доставка сипучих матеріалів

Сипучі  матеріали застосовуються майже у всіх сферах господарювання.

Будівництво  будь-яких об’єктів неможливе  без  застосування  таких матеріалів, як пісок, цемент, щебінь, гравій тощо. Вже під час виконання окремих робіт, безпосередньо на об’єктах, виникає необхідність   перевезення  глини чи будівельного сміття.

 

Якщо ж діяльність пов’язана  з сільським господарством, то ви безперечно добре знайомі  з організацією роботи щодо перевезення органічних та неорганічних добрив,  необхідність транспортування   пшениці, ячменю чи інших зернових культур, під час збору врожаю.

 

Вже під час планування того чи іншого виду робіт добрий господарник  повинен прорахувати всі моменти, що можуть  виникнути під час транспортування сипучих матеріалів.  

 

Не слід забувати, що  специфічні характеристики сипучої продукції вимагають особливого підходу  під  час його транспортування. Враховуючи  властивості,  зазначених вантажів ТОВ "Коватехбуд", як компанія, що спеціалізується на даному  видові послуг, завжди   прораховує найоптимальніший  варіант  доставки того чи іншого вантажу. Зокрема, спільно з замовником,  обговорюється  найкращий маршрут, а також  підбір транспортного засобу.

 

Звичайно, в процесі співпраці враховуються також  пропозиції та зауваження клієнта, адже ми, як і замовник,  максимально зацікавлені в   найкращому  результаті.

 

Щодо вибору самого транспортного засобу, то звичайно, основну роль в процесі перевезення сипучих матеріалів ми заслужено віддаємо самоскидам. Їх традиційно застосовують  при доставці піску, глини, щебеню та інших подібних матеріалів. Цей  вид транспорту  є найбільш оптимальним ще й тому, що  суттєво спрощує процес розвантаження  матеріалів.

 

Додатково,  для підготовки, навантаження та розвантаження матеріалів, залежно від їх виду нами можуть застосовуватися  екскаватори, бульдозери,  й інші види  спецтехніки, яка є наявною  в автопарку ТОВ "Коватехбуд", завжди знаходиться у справному вигляді і відповідає встановленим стандартам.

 

Щодо транспортування таких сипучих матеріалів, як наприклад зерна, комбікорму чи борошна, то їх зазвичай перевозять у спеціальних цистернах, що окрім схоронності вантажу забезпечує збереження  їх свіжості та корисних властивостей, що є дуже  суттєвим, оскільки вони згодом застосовуються для годування сільськогосподарських тварин, тощо.       Вказані цистерни зручні ще й тим, що у разі необхідності  їх можна  розділити на відсіки, що дасть можливість перевозити   декілька видів  вантажів, які відносяться до певного  типу.

 

При доставці сипучих матеріалів, які «бояться вологи»  ми  застосовуємо високоякісне брезентове покриття, особливо коли транспортування  здійснюється   на великі відстані. Як показує практика, застосування тентів  є економічно обґрунтованим ще й в тому плані, що додатково  забезпечує схоронність сипучого вантажу, під час його перевезення.

 

Також, з метою  уникнення висипання та втрати сипучих вантажів,  робітники нашої компанії, вже під час навантаження,  ущільнюють вантаж таким чином, щоб усунути всі  місця в кузові, де можлива втрата  сипучої продукції, в процесі транспортування.

 

Хочеться відмітити  ще такий підвид послуги, як вивезення будівельного сміття. В процесі монтажно-будівельних робіт, а особливо,  під час знесення будівель та очищення земельних ділянок під будівництво його  накопичується неймовірна кількість.   Відомо, що будівельне сміття, віднесено в окрему категорію  відходів,  і щодо нього встановлено  окремий порядок вивезення  та утилізації. Саме тому, в процесі вибору забудовником  підприємства, що займається даним видом робіт, слід звернути увагу на  наявність дозвільних документів, необхідних для здійснення  даного виду діяльності, адже їх відсутність  може бути розцінена як порушення  законодавчих норм.

 

Представники компанії "Коватехбуд" завжди з  повною відповідальністю підходять  до виконання поставлених задач щодо якості  надання послуг. Наші працівники мають достатній досвід  та високу кваліфікацію.

 

Ми чітко усвідомлюємо, що при  доставці сипучих  матеріалів від постачальника  до замовника  необхідно дотримуватися чіткого алгоритму дій, враховуючи  вищевказані фактори, що вливають на якість перевезення вантажу, такі як: правильно підібраний транспорт, вибір оптимального маршруту, забезпечення  схоронності сипучого вантажу, а також  вчасна організація навантажувально-розвантажувальних робіт.

 

Ми цінуємо Вас час і гроші і тому  обравши нашу компанію  Ви можете бути впевнені у відмінному результаті.