ТзОВ "Коватехбуд" 

Закарпатська обл., Ужгородський район, 
с. Холмок, вул. Свободи 69А,

ПОСЛУГИ СПЕЦТЕХНІКИ - ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

 • Бульдозер Caterpillar D6T
 • Екскаватор Caterpillar
 • ТРАЛ
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Man
 • Каток
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Екскаватор Caterpillar2
 • ЧТЗ бульдозер
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • бульдозер татра catt

 

Допомога 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Проектування, риття та розчистка каналів в Закарпатській області

У сучасному світі людина,  шляхом створення гідротехнічних споруд, зокрема каналів, забезпечує доведення води  до сільськогосподарських полів, адже неможливо уявити дану галузь від процесу меліорації. Це зумовлено тим , що в більшості регіонів країни, а також у нашому краї забезпечити земельну родючість  можливо лише шляхом додаткової  гідрорегуляції, адже  60% сільськогосподарських земель потребують додаткового зрошення.

 

Завдяки меліорації можна в рази підвищити продуктивність врожаю, почати доцільно використовувати нові угіддя, які до цього були непридатними   під повів, посадку, тощо.

 

Спорудження каналів  -  це досить об’ємна робота, яка потребує затрат, в тому числі в матеріальних, але кожному  зрозуміло, що без процесу меліорації  вирощування сільськогосподарської продукції в сучасних умовах неможливо. Професійний і всебічний підхід  відповідального господарника, в тому числі підготовчих процесів, формує в майбутньому  обсяг та якість урожаю.

 

 

Відомо, що будь-які гідротехнічні об’єкти потребують належного обслуговування.

Слід враховувати, що з часом всі види водоймищ, в тому числі й канали, піддаються впливу зовнішнього середовища. Під дією таких природних явищ, як сніг, дощ, вітри, бурі, грози  а також інші  зовнішні фактори -  берегові укріплення, навіть нещодавно виритих каналів, починають осипатися.

 

Попадання в канал органічного сміття, а нерідко, й неорганічних відходів, веде до забруднення каналів, і це може з  часом зробити їх непридатним для використання. Нам часто доводиться спостерігати заростання берегів каналів трав’янистими рослинами, здебільшого бур’янами,  різного  роду чагарниками і навіть невеличкими деревцями, коренева система яких пошкоджує укріплення берегів і ґрунт ще більше починає осипатися. 

 

Також під час буревіїв, кущі та чагарники  не втримуються  на крутій поверхні каналу, і нерідко разом з глиною зміщуються  вниз, цим самим спричиняючи додаткове забруднення. Тому  різноманітні водоймища, потрібно систематично очищувати.

 

Якщо не проводити вчасно  очищувальні роботи, то   з часом   можуть виникнути гнилісні процеси, внаслідок яких утворюються продукти розпаду, що  осідають на дно у вигляді намулу, а також,  продовжуючи розпадатися,  виділяють  сірководень, що спричиняє неприємний запах, появу  великої кількості комах, а також  інші неприємні наслідки.

 

Для того, щоб під час вашої  господарської діяльності ніколи не виникало подібних проблем компанія «КОВАТЕХБУД» радо надасть вам високоякісні послуги щодо  розчистки каналів. Ми маємо  багаторічний досвід  у даній сфері. Також на сьогодні  на території нашої області функціонує   велика кількість подібних об’єктів, що були  розроблені  та  реалізовані нашою фірмою.

 

Розчистка каналу включає  в себе:  очищення від водоростей та іншої рослинності, очистка від намулу тощо. Окрім того, у разі необхідності,  може бути здійснено поглиблення каналу.

 

Якщо ви лише плануєте спорудження  каналу у вашому господарстві, то зверніть  увагу, що  компанія «КОВАТЕХБУД» має в своєму розпорядженні  сучасну спецтехніку, що застосовується при  ритті та розчистці каналів, озер, ставків та інших гідротехнічних споруд.

 

Ми рекомендуємо  вже в процесі планування об’єкту  звертатися до нашої компанії, адже якщо ви вперше стикаєтеся  з подібними проектами, вам буде важко прорахувати всі аспекти запланованої роботи.

 

Щодо самого процесу  спорудження подібних гідротехнічних об’єктів варто звернути увагу на наступні моменти. Наприклад, в проектуванні  та спорудженні  каналу головною характеристикою є розмір та форма  його поперечного перерізу. Це може  бути  прямокутна, напівкругла чи трапецієподібна форма, величина визначається  в залежності від виду  та призначення каналу.

 

Також при проектуванні   закладається його  глибина.

 Ширина  на дні   може  відрізнятися  від ширини ближче до поверхні – це робиться для оптимального руху води у зрошувальних каналах. Для визначення  швидкості  та витрат води   використовуються спеціальні формули. Одночасно, в процесі проектування, розробляються механізми щодо  недопущення швидкого замулення каналів, для цього також існують спеціальні розрахунки.

 

Перевагою зрошувального  каналу  перед річкою чи озером є можливість проектування  траєкторії його русла, в  залежності від необхідності  спрямування  зрошувальної системи.

 

Слід зазначити, що  риття зрошувальних каналів  одна з найбільш затребуваних послуг в сільському господарстві, тому окрім загальних знань необхідно мати уявлення  про зрошувальну систему в цілому.

 

При проектуванні зрошувальної системи треба враховувати гідрологічні характеристики джерела  зрошення гідрогеологію  і топографію місцевості. Це все необхідно для того, щоб прорахувати  максимальну площу, яка може зрошуватися, необхідність регулювання  джерела, очищення води, схеми водозабору и подачі води на зрошувальний масив.

 

Наші спеціалісти мають неабиякий досвід  у галузі риття  та розчистки озер, ставків, каналів, будівництві дамб, берегоукріплень тощо. Багаторічна практика у даній сфері та безліч відмінних результатів  дозволять вам бути впевненими у правильному виборі.