ТзОВ "Коватехбуд" 

Закарпатська обл., Ужгородський район, 
с. Холмок, вул. Свободи 69А,

ПОСЛУГИ СПЕЦТЕХНІКИ - ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

 • Бульдозер Caterpillar D6T
 • Екскаватор Caterpillar
 • ТРАЛ
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Man
 • Каток
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Екскаватор Caterpillar2
 • ЧТЗ бульдозер
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • бульдозер татра catt

 

Допомога 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Риття нових та очистка старих озер, ставків

Водойма на території ділянки не лише створить атмосферу безтурботності та спокою, додасть затишку, краси і романтики вашому подвір’ю, саду чи будь-якій іншій території, а ще й неабияк збагатить ландшафт, а також значно підніме вартість вашої земельної ділянки. Не даремно фонтани, ставки, озера чи струмки з давніх часів вважались неодмінними складовими садово-паркової культури.

 

Не всім пощастило мати нерухомість на березі ріки, озера чи ставка, а тим, кому випала така нагода, можна просто позаздрити. Проте якщо ви не входите до кола таких щасливчиків, то це ще не привід засмучуватись, адже за допомогою фахівців компанії «КОВАТЕХБУД» свою власну водойму можна отримати докладаючи мінімум зусиль та коштів! Ну а якщо ви уже маєте власну водойму, то не забувайте, що вона – живий організм, який з часом засмічується та потребує постійного догляду і очистки, але і тут ми готові надати вам кваліфіковану допомогу.

 

 

Озеро – це штучно створена водойма, яка має постійний приплив та відплив вод: перше досягається за допомогою з’єднання озера із рікою, струмком чи іншою водоймою, а друге – створенням водовідводу. Основою для озер служать природні низовини рельєфу, які при поглиблені формують його дно.

 

Ставок – це штучна замкнута водойма, джерелом наповнення якої є талі та дощові води, а також підземні ґрунтові води. А місцем для розташування ставка можуть бути як природні складки рельєфу, де збираються води, так і штучно вириті котловани.

 

Для чого ж вам може згодитись штучна водойма і з якою метою варто її спорудити? Тут ви можете обрати безліч варіантів, адже вона може виконувати як декоративну функцію, облагороджуючи ландшафт, створюючи неповторну композицію у вашому саду, подвір’ї, чи на будь-якій іншій ділянці, до того ж озеро чи ставок візуально збільшить площу та стане невід’ємною частиною вашої власної рекреаційної зони, а в самій водоймі можна розводити рибу. Так штучна водойма може бути і цілком функціональною:

 

-  сімейна водойма має цілком природній вигляд та просту технологію облаштування, до того ж, завдяки невеликим розмірам, часто не вимагає спеціальних дозволів для будівництва

 

- спортивна водойма – чудова альтернатива басейну, яка зазвичай обладнана піщаним пляжем, пристроями протитечії та пристосуваннями для підводного масажу.

 

-  художня водойма – відмінно задовольнить ваші естетичні смаки та прикрасить будь-яку ділянку завдяки чудовому архітектурному та ландшафтному оформленню.

 

Але можна і не обмежувати себе, обираючи лише один із вище запропонованих варіантів, оскільки одна водойма може водночас виконувати і кілька функцій водночас, допомагаючи вам підтримувати себе в тонусі, а вашій ділянці надавати відмінного та вишуканого вигляду.

 

Проте побудова і заповнення озера або ставка водою – далеко недостатня частина для забезпечення його повноцінного функціонування, адже водойма потребує постійного догляду, оскільки стічні води заповнюватимуть його різного роду осадами, утворюючи так званий мул, а залишки органічних речовин, які потрапляють у воду внаслідок змивання до водойми листя, гілок та різноманітного сміття, можуть призвести до цвітіння води та поширення в ній бактерій. Саме з цієї причини ставок необхідно регулярно очищати. А сама частота чищення залежить від того, які засоби очистки встановлені власне у самій водоймі, адже, якщо у природі чистота води досягається за допомогою біологічних процесів, то штучна водойма в свою чергу потребує для цього додаткових технічних, біологічних або хімічних засобів.

 

Важливо розуміти, що при покупці ділянки, на якій уже є водойма, чи при будівництві нового озера чи ставка, рано чи пізно він потребуватиме очищення. Тож якщо ви ставите перед собою питання про те, що робити, якщо водойма засмітилась, замулилась чи забруднилась, або якщо на її поверхні чи дні з’явились водорості чи інші небажані утворення, а його екосистема погіршилась, чи можливо ви просто хочете зробити своє озеро чи ставок глибшим, то і тут вам на допомогу прийдуть спеціалісти компанії «КОВАТЕХБУД». Вони підберуть саме те обладнання, методи та способи очищення, які найкраще підійдуть у вашому випадку та зодовільнять усі ваші побажання та потреби. Вони допоможуть «реабілітувати» водойму, в якому б стані вона не знаходилась, провести її очистку не завдавши шкоди навколишньому середовище та з найменшими втратами для екосистеми самої водойми. До того ж усі роботи будуть заплановані і проведені таким чином, щоб не постраждала не лише водойма, а і ваш гаманець, тож якщо вам потрібно якісно, ефективно та не надто затратно очистити ваше озеро, ставок, ріку чи будь-яку іншу водойму – не вагайтесь та звертайтесь до нас.

 

Фахівці компанії «КОВАТЕХБУД» за допомогою сучасної спецтехніки зможуть задовольнити будь-які ваші потреби як у процесі проектування та спорудження водойми, так і кваліфіковано допоможуть вас слідкувати за підтримання її чистоти.

 

Наше підприємство надасть вам повний спектр послуг із розробки та спорудження водного об’єкту на вашій ділянці: від початкових стадій та планування і аж до завершення проекту, взявши на себе 100% трудомісткої роботи, а також надаватиме вам консультації та фахові поради щодо вашого проекту.

 

До того ж, працівники підприємства проведуть усі необхідні земляні роботи: копання котлованів, очищення ставків та озер, спорудження каналів, гідроізоляцію, а також послуги із перевезення ґрунту, який залишається від риття котловану, та інших сипучих матеріалів необхідних при спорудженні об’єкту.

 

Фахівці «КОВАТЕХБУД» мають багатий досвід у будівництві та очистці водних об’єктів різного роду складності, тож якщо ви таки наважились втілити свою мрію про власне озеро чи ставок – сміливо звертайтесь до спеціалістів компанії, які якісно та за розумні гроші перетворять ваші бажання у реальність та забезпечать якісне спорудження гідротехнічного об’єкту будь-якого розміру чи форми.

 

Замовте свій проект, і уже незабаром ваша ділянка якісно зміниться у кращу сторону, перевтілившись у справжню казку!