ТзОВ "Коватехбуд" 

Закарпатська обл., Ужгородський район, 
с. Холмок, вул. Свободи 69А,

ПОСЛУГИ СПЕЦТЕХНІКИ - ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

 • Бульдозер Caterpillar D6T
 • Екскаватор Caterpillar
 • ТРАЛ
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Man
 • Каток
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • Екскаватор Caterpillar2
 • ЧТЗ бульдозер
 • Бульдозер Caterpillar D6T2
 • бульдозер татра catt

 

Допомога 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Послуги екскаватора: риття, засипка котлованів, траншей, фундаментів у м. Ужгород

При проведенні різноманітних будівельно-монтажних, земляних чи інших видів робіт у сучасних умовах вам не обійтись без послуг спецтехніки, а особливо екскаватора, адже що б ви не задумали: вирити траншею чи котлован, провести комунікації, побудувати будинок або прокласти дорогу, чи хоча б викорчувати звичайний пеньок, вам не обійтись без послуг саме цієї спецтехніки.

Для чого ж вам згодяться послуги екскаватора? Цих випадків безліч, оскільки саме ця техніка застосовується у широкому спектрі послуг.


Перш за все екскаватори використовуються при зведенні різного роду будівель. Потрібно розуміти, що для будівництва будь-якої споруди спочатку потрібно провести земляні роботи, себто вертикальне планування, розробку ґрунту, викопати котлован під фундамент, тощо. Цей процес дуже відповідальний, а якість цих робіт та кваліфікованість операторів техніки є неймовірно важливою, адже ці роботи закладають основу майбутнього будівництва, а отже, від професіоналізму при їх проведенні може залежати надійність та безпека експлуатації майбутньої споруди.

 Проте якщо у вас уже є готова будівля, не варто думати, що послуги екскаватора вам не згодяться. Хочете прокласти каналізацію, водопровід чи комунікації, або встановити септики, газифікувати споруду? Для цього вам також необхідно буде копати траншеї та котловани, а найкращий спосіб це зробити – скористатись екскаватором.

І якщо це очевидно, що для прокладання, наприклад, каналізації, газо- чи водопроводу необхідно проводити земляні роботи, викопувати траншеї у яких прокладуть труби, каналізаційні мережі, тощо, то не варто вважати, що при обладнанні електропостачання, проведенні будь яких сучасних комунікацій, таких як телефон чи Інтернет, це не буде доцільно. Звичайно, електрика та різноманітні комунікації можуть бути прокладені і наземним способом, тому постає проблема вибору. Ви поставите питання, для чого ж тоді закопувати їх у землю, якщо все можна зробити і так. Все просто: проведення комунікацій під землею має багато плюсів, адже, перш за все, ви зберігаєте корисну площу ділянки та її естетичний вигляд за рахунок відсутності опор та видимих надземних мереж, по-друге, прокладені під землею комунікації надійніші та довговічніші, адже, при правильному та кваліфікованому їх встановлені, вони набагато менше піддаватимуться дії зовнішніх чинників, корозії та інших негативних факторів.

Також екскаватори застосовуються при ритті, поглибленні, очистці ставків, озер, каналів та інших водойм, берегоукріплювальних роботах, будівництві дамб, чи навіть при звичайному плануванні чи проведенні благоустрою ділянки: зміні ландшафту, викорчуванні пнів, демонтажі будівель, тощо.


За допомогою цієї техніки можна розвантажити чи завантажити транспорт сипучими вантажами, що важливо при перевезенні та доставці таких товарів як щебінь, гравій, пісок, ґрунт та інші. Ну і, звичайно ж, без екскаватора не обходяться і роботи із засипки котлованів, траншей, вирівнювання ділянки та різного роду будівельно-монтажні роботи.

Звичайно що всі ці роботи можна проводити і вручну, але варто наголосити, що це процес складний і трудомісткий, який потребує значних зусиль та часу, а за допомогою екскаваторів та спецтехніки ви можете значно пришвидшити їх проведення, до того ж не завдати жодних втрат для якості цих робіт і, що приємно, навіть зекономити гроші. Тим більше, якщо ви запланували масштабний проект то виконання робіт вручну і взагалі стане нонсенсом, тож вам не обійтись без послуг нашої техніки та кваліфікованих операторів, які за один чи кілька днів, в залежності від об’єму робіт, зможуть впоратись із завданням.

Компанія «КОВАТЕХБУД» веде свою діяльність у м. Ужгород та Ужгородському районі й володіє сучасним механізованим парком, тож ми можемо вам надати послуги різноманітної спеціальної техніки, починаючи із колісних та гусеничних екскаваторів, екскаваторів-навантажувачів, закінчуючи потужними самоскидами, тралом, відброплитами тощо.

Екскаватор – це складний механізм, якому притаманна велика кількість різних конфігурацій, адже різні параметри техніки краще або гірше підходять для тих чи інших робіт. Наприклад гусеничні екскаватори чудово підійдуть для експлуатації в умовах болотистих та вологих місцевостей, проте не надто придатні для роботи в міських умовах, де своїми гусеницями можуть пошкодити дорожнє покриття чи рослинний шар ділянки, тому для проведення робіт в межах населених пунктів найкращим вибором стануть колісні екскаватори.

До того ж кожен окремий екскаватор може мати безліч різних конфігурацій, для прикладу розмір та призначення ковша, які значно впливають на умови експлуатації техніки та проведення робіт: при роботі з м’якими видами ґрунтів доцільніше використовувати екскаватори із широким ковшем, а працюючи в умовах скелястого ґрунту та при гірських роботах екскаватор із вузьким ковшем виконуватиме роботи із вищою продуктивністю. До того ж, всі конфігурації техніки залежать і від того, яким має бути готовий проект і в яких умовах він виконується: якщо проводиться розробка ґрунтів та порід, які знаходяться вище місця стоянки екскаватора, то варто обрати екскаватор із ковшем у формі прямої лопати, а при розробці траншей та котлованів – зворотньої лопати. Також існують спеціальні ковші для робіт під водою, важких розвантажувально-навантажувальних робіт, тощо.

Тож при підборі техніки варто враховувати багато різних аспектів. Проте і в цьому ви можете покластись на фахівців компанії «КОВАТЕХБУД», які врахують усі нюанси до останньої дрібниці, кваліфіковано підберуть техніку та обладнають її саме тим обладнанням, яке максимально відповідатиме вашим потребам та найбільш якісно та оперативно впорається із поставленим завданням. А оператори техніки «КОВАТЕХБУД» з максимальним професіоналізмом підійдуть до роботи та докладуть усіх зусиль, щоб продуктивність і потужність техніки використовувалась на всі сто відсотків, і щоб роботи були проведені з «ювелірною» точністю.


Ми проводимо земляні роботи в Ужгороді та Ужгородському районі: копання котлованів різних розмірів і призначення, траншей шириною від 30 сантиметрів, виїмку ґрунту з переміщенням по ділянці або вивезенням за межі майданчика, зворотну засипку з пошаровим ущільненням віброкотком або віброплитою, тощо.

До того ж наше підприємство готове надати багато супутніх послуг: доставку, перевезення та продаж піску, гравію, щебеню, ґрунту та інших сипучих вантажів, вивезення будівельного сміття, послуги самоскида, вертикальне планування ділянки, демонтаж будівель та безліч інших.

Тож якщо вам потрібні послуги екскаватора та будь-які супутні роботи, не вагайтесь та звертайтесь до професіоналів своєї справи – компанії «КОВАТЕХБУД». Наші фахівці мають багатий досвід у проведенні різноманітних робіт і «озброєні» потужною та сучасною спецтехнікою для оптимального виконання проектів як по терміну, так і по вартості. Ми готові за розумні гроші взятися навіть за найсміливіші проекти, та гарантуємо вчасне та якісне виконання робіт.